Immobilien

Česky

Prodej RD 5+1 v obci Luka pod Medníkem 181

Nabízíme ke koupi RD 5+1, s užitnou plochou 351 m2 na pozemku o celkové rozloze 2.996 m2 nacházejícího se v klidné části obce Luka pod Medníkem.
Dům je dvoupodlažní zděná stavba z roku 1996 s obytným podkrovím, suterénem rozděleným na saunu s odpočívárnou a koupelnou, dále na místnost, kde je nyní umístěn posilovací stroj, biliárd, rotoped, šipky atd., dále místnost, kde je mrazící box a nakonec prostor, kde je umístěno technické zázemí s centrálním kotlem na plyn. Ten se nachází ve venkovní nádrži na propan-butan o objemu 4.500 l.
K domu náleží velká, samostatně stojící garáž o celkové ploše 70 m
2 se separátně dálkově ovladatelnými vraty pro zaparkování
3 motorových vozidel.
Nad vlastní garáží se v podkroví nachází bydlení (2+kk) hotelového typu, sloužící buď pro hosty nebo pro personál. Z obou místností je separátní přístup k sociálnímu zařízení. Tato bytová jednotka má vlastní kotel na ohřev teplé vody a topení.
Pozemek je rovinatý s venkovním krbem a posezením. Dále je zde venkovní bazén, oplocený tenisový kurt s umělým povrchem, umělým osvětlením, malé zahradní jezírko a prostorný kotec pro psy s možností výběhu.
Na zahradě jsou vzrostlé stromy spolu s okrasnými křovinami a zpevněnou plochou se zámkovou dlažbou. Tato se nachází na cestě k bazénu a k venkovnímu krbu. Před samotným domem a na terase kolem domu jsou dlaždice z pískovcového kamene. Na ploše před garážemi jsou dlažební kostky.  

Luka pod Medníkem je klidná obec nedaleko městečka Jílové u Prahy s dobrou dopravní dostupností do Prahy buď s PID nebo ČD.

Telefon: +420 241951059

Fax:       +420 241952193

E-Mail:    mail@terra-as.com

Garáž

 

 

 

15.000.000.— CZK

Prodej RD 10+3 v obci Luka pod Medníkem 202

Podlahová plocha:                688 m˛
Velikost parcely:   1.934 m˛
Materiál budovy: yton
Rok kolaudace:     2006
Druh umístění:      klidná část obce
Počet podlaží:        1
Sklep a pod.:          ano, tento dům je podsklepen
Možnost parkování:              garáž pro 3 auta

Prodej novostavby rodinného domu 10+3, s užitnou plochou 688 m2, s velkou garáží pro 3 auta na pozemku o celkové rozloze 1.934 m2 nacházejícího se v klidné cásti obce Luka pod Medníkem.
Dům je dvoupodlažní zděná novostavba z roku 2006 z nadstandardních materiálů a je koncipován jako vícegenerační  s 3 bytovými jednotkami.
Přízemí je rešeno jako 5+1 s užitnou plochou 214 m2. V 1.patře jsou 2 samostatné bytové jednotky. První bytová jednotka je 3+1 s komorou a koupelnou o ploše 111 m2. Druhá bytová jednotka je 2+1 s šatnou, komorou a koupelnou o ploše 72 m2. Dům je kompletně podsklepen. V suterénu se nachází velký bazén o rozměrech 4 x 10 m a hloubce 150 cm, strojovna k bazénu, koupelna, WC, prostory pro zabudování sauny, tělocvična, technická místnost s elektrickým kotlem, jenž je napojen na dvě tepelná čerpadla sloužící k vyhřívání domu prostřednictvím radiátorů (u bazénu podlahovým topením).
Pozemek je rovinatý se zahradním domkem, skleníkem, vzrostlými stromy a zpevněnou plochou zámkovou dlažbou před domem, garážemi a na příjezdové komunikaci na pozemek. Luka pod Medníkem je klidná obec s minimálním provozem motorových vozidel ležící nedaleko Prahy.
Doprava do hlavního města Prahy je rešitelná autobusy PID směrem na Jílové u Prahy nebo vlakem ČD směrem na Prahu nebo Čerčany.

Rodinný dům

Textfeld: Terra Futura a.s.

Rodinný dům

Rodinný dům

 

 

 

25.000.000.— CZK

Terra Futura a.s.

Luka pod Mednikem 202

254 01 Jilove u Prahy

Česka Republika