Immobilien

Terra Futura a.s.

Telefon: +420 241951059

Fax:       +420 241952193

E-Mail:    mail@terra-as.com

Textfeld: Terra Futura a.s.

Rodinná vila ve Španělsku ve známém letovisku Calpe

Nabízíme ke koupi rodinnou vilu s bazénem a rozlehlou zahradou ve Španělsku v překrásném letovisku Calpe, ležícím poblíž centra této oblasti, města Alicante.

Vila je 2.patrová a se svojí rozlohou o celkové výměře cca. 200 m2 a skýtá přístřeší pro pobyt vícero osob (min. 8 a více), kdy jsou zde na celkově dvou úrovních umístěny 2 samostatné bytové jednotky se vždy totožným vybavením, tj. obývacím pokojem, kuchyní, 2 ložnicemi, koupelnou a WC pro každou bytovou jednotku.

Lokalita se nachází ve vzdálenosti cca. 1 km od centra Calpe v nejžádanější oblasti nesoucí název "Rezidence MARYVILLA Calpe". Umístění pozemku na kterém se vila nachází je v klidové zóně, ve svahu, cca. 500 m od moře (viz foto), avšak s blízkým přístupem k ostatní občanské vybavenosti v Calpe. Pěšky je to cca. 5-8 min.

Celková výměra pozemku  (39-J) + (40-J) činí cca. 1850 m2.

 

Z inženýrských sítí jsou zde: elektroinstalace a vodovodní řád. Veřejná kanalizace stejně jako plyn nejsou na pozemky v této lokalitě přivedeny. Příjezd k nemovitosti je po řádné, vyasfaltované obecní komunikaci.

Samotné moře a okolní příroda nabízí možnost ohromného vyžití ve vodních sportech všeho druhu, dále cykloturistiky v překrásné oblasti v blízkosti moře. Dále zde najdou své vyžití milovníci kulinářských pochoutek v početných, na mořské plody specializovaných restauracích, jakožto milovníci příjemného posezení v nesčetných lokálech podél moře. Milovníci společenského vyžití najdou určitě své uspokojení v zábavních centrech města Calpe. Občanská vybavenost:

Nákupní centra, butiky, restaurace, kavárny, Aquapark, sportovní plochy, tenisové kurty, minigolf, školy potápění a windsurfingu a mnoho dalších atrakcí.

Technické info

Vlastnictví: osobní vlastnictví

Zdroj vody: veřejný vodovod nacházející se na pozemku

Elektro: přívod elelektrického vedení se nachází na pozemku.

Kanalizace: vlastní obhospodařování skrze tzv. „Jumbas“.

Vybavenost: garážové stání, bazén s potřebnou technikou, venkovní gril

Celková obestavěná plocha vily: cca. 200 m2

Celková plocha pozemku: cca. 1850 m2         

 cena 490.000,— €